• zrušiť

    Podkategória

  • zrušiť

    Výrobcovia

HP Enterprise - Káble HP

Snímok Kód Názov Dostupnosť Cena Operácie
HPEAN975A HPE 2m Ext Mini-SAS to 4x Mini-SAS Cable na objednávku 218,09 €
HPEAN976A HPE 4m Ext Mini-SAS to 4x Mini-SAS Cable na objednávku 346,28 €
HPER8M58A HPE 200GbE QSFP56/ 2xQSFP56 2.5m DAC na objednávku 941,75 €
HPER8M59A HPE 100Gb QSFP28/ QSFP28 0.5m DAC na objednávku 222,94 €
HPER8M57A HPE 200GbE QSFP56/ 2xQSFP56 2m DAC na objednávku 853,85 €
HPER8M61A HPE 100GbE QSFP28 LC DR1 500m 1pk XCVR na objednávku 2 321,17 €
HPER8M65A HPE 25/ 50GbE SFP56 SR 100m 1pk XCVR na objednávku 2 102,34 €
HPER5Z84A HPE 200Gb QSFP56 LC CWDM4 FR4 XCVR na objednávku 8 673,08 €
HPER6F27A HPE 200Gb QSFP56/ 4x50/ 25G SFP56 2.5m DAC na objednávku 1 116,65 €
HPER6F28A HPE Premier Flex MPO12/ MPO12 50m 1pk Cbl na objednávku 517,28 €
HPER5Z79A HPE 200Gb QSFP56/ QSFP56 2.5m DAC na objednávku 744,42 €
HPER5Z80A HPE 200Gb QSFP56/ QSFP56 5m AOC na objednávku 3 636,08 €
HPER4D52A HPE Premier Flex MPO16/ MPO16 OM4 5m Cbl na objednávku 398,35 €
HPER5Z78A HPE 200Gb QSFP56/ QSFP56 2m DAC na objednávku 617,24 €
HPER5Z81A HPE 200Gb QSFP56/ QSFP56 10m AOC na objednávku 3 723,05 €